درب دوجداره آلومینیومی

درب دو جداره آلومینیومی با ورود خود به بازار محبوبیت زیادی پیدا کرد. این درب ها از زمان گذشته تا کنون مورد استقبال افراد قرار گرفته که به مرور زمان کیفیت این محصول افزایش یافته است. در گذشته درب های آلومینیومی قابل دو جداره شدن نبود و به دلیل وجود درزها در آن مانع از اضافه شدن ویژگی دو جداره شدن این محصول می شد اما امروزه این محصول دو جداره شده و از ورود سرما و گرما و نفوذ گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند.

درب های آلومینیومی دارای مزایای زیادی بوده که از جمله مهم ترین این مزایا، عایق در برابر سرما و گرم می باشد که مانع از اتلاف انرژی می گردد. همچنین این درب ها دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر تغییرات آب و هوا دچار پوسیدگی نخواهد شد. درب های دو جداره آلومینیومی مقاومت بالایی در برابر اشتعال داشته و به راحتی آسیب نمی بیند و از آن جا که آتش نمی گیرد سبب افزایش آتش نیز نخواهد شد. رنگ پروفیل به کار رفته در این درب ها در برابر شرایط جوی از بین نرفته و عمر مفیدی دارد.

قیمت درب های آلومینیومی دو جداره بر اساس عواملی چون ضخامت آن، ابعاد درب، کیفیت محصول و … تعیین می شود ولی در کل می توان گفت این محصول با توجه به کیفیت و قابلیت های بالای آن دارای قیمت مناسبی است. این محصول بسیار سبک بوده و نصب آن راحت می باشد. طرح و رنگ های متنوع این محصول باعث افزایش طرفداران آن شده است.

همچنین این محصول با توجه به کیفیت و مقاومت بالایی که دارد، نگهداری سختی نداشته و می توان آن را تا مدت ها برای ساختمان خود استفاده کرد و به مرور دچار پوسیدگی نخواهد شد.

درب آلومینیومی طرح چوب

قیمت درب آلومینیومی طرح چوب تفاوت چندانی با درب های آلومینیومی ساده ندارد. این درب ها دارای نصب بسیار ساده ای بوده و به مرور زمان از بین نمی رود و می توانید آن ها را تا مدت های طولانی در ساختمان استفاده نمایید. تنوع در طرح های چوب این محصول و کارآیی بالا، وزن پایین و قیمت مناسب آن باعث افزایش طرفداران این محصول در بازار گردیده است. به دلیل تنوع در طرح و رنگ های این نوع درب ها برای هر خانه و دیزاینی مناسب می باشد.

از اصلی ترین مزایای درب آلومینیومی طرح چوب می توان به عایق سرما و گرما بودن آن اشاره کرد که مانع از اتلاف انرژی می گردد. این درب ها در ابعاد متفاوتی موجود بوده و می توان آن را برای هر مکانی استفاده کرد.

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب آلومینیومی طرح چوب می توان به ابعاد و ضخامت آن، متریال به کار رفته در آن، کیفیت محصول و … اشار کرد. این نوع درب ها علاوه بر دوام و مقاومت بالای آن در برابر تغییرات جوی، بسیار زیبا و شکیل نیز می باشد و استفاده از آن در خانه باعث افزایش زیبایی منزل می گردد.

در تولید درب آلومینیومی طرح چوب از طرح چوب استفاده کرده و برای افزایش مقاومت آن از پروفیل UPVC لمینت شده استفاده کرده اند تا به مرور زمان دچار پوسیدگی نشود. این درب ها عایق خوبی در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل بوده و همچنین سر و صدا را نیز از خود عبور نداده و از این رو باعث افزایش آرامش ساختمان می گردد. همچنین این درب ها به دلیل لمینت قرار گرفته بر روی طرح چوب مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و از ورود آسیب به آن بر اثر ضربه نیز جلوگیری خواهد کرد.

درب ریلی آلومینیومی

درب ریلی آلومینیومی که با نام درب های کشویی نیز شناخته می شود به شکل افقی و یا خطی به بازار وارد می شود این درب ها به شکل افقی بر روی ریل حرکت می کنند. این درب ها دارای نصب و راه اندازی آسان و سریعی بوده و فضای کمی را اشغال می کند. این نوع درب ها برای مکان های پر تردد نیز بسیار مناسب می باشد.

این نوع درب بسیار کاربردی بوده و دارای عملکردی آسان و ساده می باشد. در این نوع درب ها اتلاف انرژی بسیار پایین است و مانع از هدر رفتن سرما و گرمای خانه می شود. همچنین این  درب ها عایق خوبی در برابر سر و صدا بوده و با حرکت آرام و بی سر و صدای خود مانع از بر هم خوردن آرامش خانه می گردد.

این درب ها را می توان به سمت چپ و یا راست باز و بسته کرد. درب ریلی آلومینیومی مانع از ورود آلودگی ها و گرد و غبار به داخل خانه می شود. همچنین این درب ها بسیار روان بوده و نیاز به فشار زیادی برای باز شدن آن نمی باشد و شما می توانید با استفاده از دستگیره های تعبیه شده بر روی آن به راحتی درب را باز و بسته نمایید.

درب ریلی آلومینیومی به دلیل تنوع در طرح و رنگ بسیار محبوب بوده و دارای جایگاه ویژه ای در بازار می باشد. همچنین می توان با انتخاب طرحی هماهنگ با دیزاین منزل، باعث افزایش زیبایی خانه خود شوید. این محصول در مقایسه با کارآیی بالا و کیفیت ساخت عالی دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد.

علاوه بر آن درب های ریلی آلومینیومی دارای مقاومت بالایی بوده و در مقابل تغییرات آب و هوایی هیچ واکنشی از خود نشان نداده و می تواند تا مدت های طولانی بدون خرابی و یا پوسیدگی برای شما کار کند.

پنجره ریلی آلومینیومی

پنجره ریلی آلومینیومی به دلیل ساختار خاص و قابلیت های بالای آن دارای محبوبیت بسیاری در بین مهندسین و مصرف کنندگان می باشد. قیمت این نوع پنجره با توجه به متریال به کار رفته در ساخت آن، نوع ابزار ویراق موجود در آن، ابعاد و ضخامت آن و … متفاوت است.

در ساخت پنجره های ریلی آلومینیومی از UPVC استفاده شده و از این رو باعث افزایش کیفیت این محصول شده است. این درب ها را می توان از سمت چپ و یا راست باز و بسته کرد و از آن جایی که باز و بسته شدن این درب ها به صورت کشویی می باشد، فضای کمی را اشغال کرده و این خصوصیت باعث شده که این پنجره ها برای منازل کوچک نیز بسیار مناسب باشد.

این پنجره ها دو جداره بوده و مانع از ورود هوای سرد و گرم شده و در نتیجه مانع از اتلاف انرژی می گردد. همچنین این پنجره ها عایق خوبی در برابر آلودگی ها و گرد و غبار بوده و از این رو به تمیز نگه داشتن خانه نیز کمک می کند. از دیگر مزایای این درب ها می توان به عایق صدا بودن اشاره کرد که با کاهش سر و صداهای اطراف به برقراری آرامش خانه کمک می کند.

پنجره ریلی آلومینیومی در انواع طرح ها و رنگ ها موجود بوده و می توان با توجه به نوع دکوراسیون منزل طرح آن را انتخاب نمود که این ویژگی باعث افزایش محبوبیت این محصول شده است. این پنجره ها دارای حرکتی روان و آسانی بوده و با استفاده از دستگیره های تعبیه شده بر روی آن می توان این پنجره ها را به راحتی و بدون نیاز به فشار زیاد باز و بسته نمود. علاوه بر آن پنجره ریلی آلومینیومی دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و در مقابل هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و تغییر رنگ نخواهد داد.

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی از پر کاربردترین درب ها می باشد. همان طور که مطلع هستید، درب های سرویس بهداشتی بیشتر از دیگر درب ها در معرض آب بوده و بنابراین در هنگام خرید بهتر است به جنس آن توجه بیشتری نمایید تا مانع از آسیب دیدگی و تخریب شده و سال ها بتواند عمر کند بنابراین مناسب ترین درب پیشنهادی، درب های آلومینیومی می باشد. این درب ها به دلیل رنگ پروفیل به کار رفته بر روی آن، پوشش مقاومی در برابر نفوذ آب بوده و از این رو مانع از پوسیدگی آن می شود. همچنین جنس بدنه آلومینیومی این درب در برابر نفوذ آب هیچ واکنشی نشان نخواهد داد.

درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی در طرح ها و رنگ ها مختلف موجود بوده و شما می توانید بر اساس سلیقه خود و مطابق با دیزاین منزل، طرحی مناسب را انتخاب نمایید. همچنین این درب ها قابل بازیافت بوده و در صورتی که پس از مدتی قصد تغییر دیزاین منزل خود را داشتید می توانید آن را به شکل کیلویی بفروشید.

درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی دارای انواع مختلفی بوده که از جمله آن می توان به درب آلومینیومی رنگی، درب آلومینیومی پاساد دار، طرح آلومینیومی ساده، طرح آلومینیومی طح چوب، طرح آلومینیومی اختصاصی و طرح آلومینیومی شیشه خور اشاره کرد.

همچنین این درب ها دو جداره بوده و عایق خوبی در برابر سرما و گرما و سر و صدا می باشد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. در برخی از ساختمان ها که فضای کافی برای باز و بسته کردن درب نیست می توان از نوع کشویی آن استفاده نمود.

قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی دارای قیمت مشخص نبوده و از جمله عواملی که بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد می توان به ضخامت آن، کیفیت محصول، ابعاد درب، متریال های به کار رفته در ساخت آن و … اشاره کرد.

قیمت درب و پنجره آلومینیومی

قیمت درب و پنجره آلومینیومی به طور دقیق قابل تشخیص نبوده و ابتدا باید نیازها و ابعاد مورد نیاز شما در نظر گرفته شده و بر اساس آن قیمت را اعلام کرد. عواملی که بر روی قیمت درب و پنجره آلومینیومی تاثیر گذار است به شرح زیر می باشد.

مقاوم در برابر اشتعال

درب و پنجره آلومینیومی قابل اشتعال نبوده و در برابر حرارت از خود مقاومت نشان می دهد. از این رو با توجه به مرغوبیت و متریال های به کار رفته در آن میزان مقاومت این محصول در برابر حرارت تعیین می شود که این میزان مقاومت باعث تغییر قیمت این محصول می گردد.

طراحی و ابعاد

درب و پنجره آلومینیومی قابل اشتعال نبوده و در برابر حرارت از خود مقاومت نشان می دهد. از این رو با توجه به مرغوبیت و متریال های به کار رفته در آن میزان مقاومت این محصول در برابر حرارت تعیین می شود که این میزان مقاومت باعث تغییر قیمت این محصول می گردد..

رنگ پروفیل

رنگ پروفیل به کار رفته در درب و پنجره تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن می گذارد. پروفیل از ورود آسیب و ضربه به این محصول جلوگیری کرده و از پوسیدگی آن نیز جلوگیری می کند.

هزینه نصب

هزینه نصب نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول می باشد. نصب درب و پنجره آلومینیومی بسیار آسان بوده و زمان زیادی نیاز ندارد ولی در صورتی که اطراف این درب نیاز به تعمیر داشته باشد می تواند باعث افزایش هزینه این محصول گردد.

همچنین عواملی همچون نوع درب ها از نظر نوع باز شدن آن، کیفیت محصول، ابزار و یراق به کار رفته در آن، ضخامت محصول، دو جداره بودن آن، میزان عایق بودن این محصول و … بر روی قیمت درب و پنجره آلومینیومی تاثیر گذار می باشد.

کارخانه درب و پنجره آلومینیومی

کارخانه درب و پنجره  آلومینیومی خوب باید دارای یک تیم متخصص و با تجربه بوده که لازم است تسلط کاملی بر روی انواع درب و پنجره های آلومینیومی داشته تا بتواند محصولی خوب و با کیفیت را به بازار ارایٔه نمایند. این تیم علاوه بر دانش خود باید دارای هنر و سلیقه بوده تا بتواند طرح و رنگ هایی مطابق با سلیقه مشتری تولید نموده و نیازهای آن ها را برطرف کنند. همچنین محصولات تولید شده باید دارای مقاومت بالایی بوده تا مدت ها برای مصرف کنندگان عمر کند.

مهندسین و کارکنان این کارخانه باید به تمامی اصول و قوانین و مقررات مورد نیاز جهت تولید درب و پنجره آلومینیومی آشنا بوده تا محصولی استاندارد و با  کیفیت تولید نماید تا باعث حفظ ایمنی و رضایت مشتری گردد. این کارخانه باید از متریال های مرغوب و با کیفیت در ساخت درب و پنجره ها استفاده کنند تا عمری طولانی داشته و در برابر ضربه، حریق، تغییرات آب و هوایی و … مقاوم باشد. بنابراین در هنگام خرید درب و پنجره آلومینیومی بهتر است محصول را از یک شرکت معتبر خریداری کرده تا علاوه بر زیبایی از کیفیت بالای آن نیز بهره مند شوید.

رتبه
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)